Маючи більше ніж 20-ти літній досвід ведення монтажно-будівельних робіт на території України, підкріплений багатолітнім досвідом спеціалістів нашої компанії як у Європі так і Азії.

Наш будівельно-монтажний департамент виконує будівельні роботи будь-якої складності.
Ми пропонуємо свої послуги в реалізації повного спектру будівельно-монтажних робіт.
Підтверджені усіма необхідними ліцензіями і дозвільними документами.
Все спеціалісти нашої компанії проходять щорічні навчання і курси, що підтверджують високий рівень кваліфікації.
Наша компанія також сертифікована для виконання монтажних робіт підвищеної небезпеки, що вкотре підтверджує високий рівень спеціалістів у нашій компанії.

Для Вас ми виконаємо наступні види робіт:

- Земляні роботи (нульовий цикл)
- Улаштування фундаментів:
- Монтаж металокаркасу будівлі.
- Монолітного каркасу з залізобетону.
- Монтаж перекриття будівлі.
- Конструкції змішаного типу (залізобетон та металокаркас).
- Улаштування огороджуючих конструкцій металокаркасу, монтаж сандвіч панелей, фасадних систем.
- Улаштування зовнішніх стін, внутрішніх перегородок
- Покрівельні роботи.
- Сандвіч панель, набірний сандвіч, «м’які» крівлі
- Улаштування фасадних систем
- Промислові підлоги
- Оздоблювальні роботи
- Благоустрій територій

Компания «Атлас Ворд Билдинг Системс Украина» была основана в 1996 году в Украине, когда материнская компания «AWI Ltd.», Великобритания, выиграла тендер на строительство производственных помещений компании Кока-Кола в Киевском регионе.
Проектування будівель з металевих конструкцій

Компанія «Атлас Ворд Білдінг Системс Україна» була заснована в 1996 році в Україні, коли материнська компанія «AWI Ltd.», Великобританія, виграла тендер на будівництво виробничих приміщень компанії Кока-Кола в Київському регіоні.

ООО «ООО «Атлас Ворд Билдинг Системс Украина» за это время стало одним из основных поставщиков комплектных зданий на рынке Украины, Западной Европы (Великобритания, Франция, Германия, Польша, Литва и пр.) и Восточной Европы (Россия, Белоруссия).
Виготовлення та постачання металоконструкцій будь-якої складності

«Атлас Ворд Білдінг Системс Україна» за цей час стала одним з основних постачальників комплектних будівель на ринку України, Західної Європи (Великобританія, Франція, Німеччина, Польща, Литва і пр.) і Східної Європи (Росія, Білорусія).

В Европе «Atlas Ward Building Systems Ukraine» имеет более чем 50 бизнес-партнеров. Проектирование, производство, поставка и монтаж комплектных быстровозводимых зданий охватывает производственную, коммерческую сферу, а также сферу отдыха и институциональный сектор.
Монтаж металевих будівель та споруд

У Європі «Atlas Ward Building Systems Ukraine» має більш ніж 50 бізнес-партнерів. Проектування, виробництво, постачання і монтаж комплектних швидкомонтованих будівель охоплює виробничу, комерційну сферу, а також сферу відпочинку і інституціональний сектор.

«Атлас Ворд Билдинг Системс Украина» имеет собственные технические возможности для разработки проекта, поставки материалов и монтажа здания в соответствии со всеми Международными Нормами.
Генпідрядне будівництво


«Atlas Ward Building Systems Ukraine» має власні технічні можливості для розробки проекту, постачання матеріалів і монтажу будівлі у відповідності з усіма Міжнародними Нормами.